קידום אתרים ביאנדקס

קידום אתרים ברוסית

יאנדקס (Yandex) הוא מנוע חיפוש הפופולרי ברוסיה. ביאנדקס משתמשים 59.6% מסך הגולשים ברוסיה ולאת לאומת גוגל (google.ru) שבשירותיו משתמשים
25.7% מסך הגולשים בלבד. לעומת זאת הגולשים משאר מדינות ברה"מ לשעבר מעדיפים דווקא גוגל.

נכון להיום כמות הגולשים דוברי רוסית בכל העולם עולה על 91 מיליון בני אדם.
לאלה שרוצים לפנות דווקא לקהל יעד דוברי רוסית בארץ יכולים לאתר לקוחות בין מיליון ורבע דוברי רוסית שחיים כאן כיום.

מהו קידום אורגני ביאנדקס וגוגל ברוסית?

מטרת הקידום היא להביא אתר אינטרנט לעשירייה הראשונה (הדף הראשון) בתוצאות החיפוש ביאנדקס ו/או גוגל במספר ביטויים הרלוונטיים ביותר עבור כל עסק ספציפי. הגעה לדף הראשון תייצר עבור העסק תזרים גולשים קבוע אשר מעוניינים בשירותים שהעסק מציע ללקוחותיו.

תוך כמה זמן האתר מגיע לדף הראשון ביאנדקס?

בניגוד לפרסום ממומן, בו מוצג פרסום כעבור כמה שעות מרגע הקמת הקמפיין, בקידום אתר אורגני יכול לקחת בין מספר חודשים עד שנה עד שאתר המקודם מטפס לראש תוצאות החיפוש. תקופת הקידום תלויה במספר גורמים כגון תחרות הביטוי המקודם, ותק האתר, מצבו והיסטוריה שלו במנועי חיפוש. בד"כ הקידום ביאנדקס יותר קשה מהקידום בגוגל ודורש הרבה יותר ניסיון ומיומנות.

כמה עולה קידום אורגני?

מחיר הקידום תלוי בכמות הביטויים המקודמים, תחרות שיש על הביטוי ספציפי ומצבו של האתר המקודם. מחיר הקידום מתבסס על הערכה של המומחה לקידום אורגני לגבי כמות השעות והמשאבים שיש להשקיע כדי להביא את האתר לדף הראשון ביאנדקס. מחיר הקידום יכול לנוע בין אלף לחמשת אלפים ש"ח לחודש.

ממה להיזהר בקידום?

צריך מאוד להיזהר מקידום לא מקצועי וקידום אשר מבצעים בשיטות אסורות ע"י יאנדקס וגוגל. קידום לא מקצועי יכול לחשוף אתר לענישה מצד מנוע חיפוש אשר אלול להסיר לגמרי את האתר מתוצאות החיפוש. במקרה כזה השיקום מהעונש יכול לקחת בין כמה חודשים עד שנה של עבודה מקצועית וקשה של מקדם אתרים, לכן כדאי מראש לא להגיע למצב לא נעים של קידום אתר ביאנדקס ע"י גורמים לא מקצועיים.

 

במידע ואתם מעוניינים לבדוק התאמת האתר שלכם לקידום ביאנדקס ללא תשלום פנו אלינו ונשמח לעזור

 

תוצאות החיפוש יאנדקס

>