חשיפה:
עיתון גלובס קובע "רוב העובדים בענף השיווק הדיגיטלי: צעירים בלי הכשרה מסודרת"

חשוב מאוד למי אתם נותנים לשווק את העסק שלכם! השאירו פרטים ויועץ שיווק דיגיטלי בכיר יחזור אליכם עוד היום

"שיווק אינטגרלי" מתמחה בשיווק דיגיטלי (שיווק עסקים באינטרנט).
מזה יותר מעשור אנו מספקים שירותי יעוץ שיווקי, בניית אתרים, יצירת תוכן, קידום אתרים בעברית וברוסית, פרסום ממומן, שיווק ברשתות חברתיות, שיווק באינטרנט. 

החזון שלנו:
יחד אתך אנו נגלה את האופי שייחודי רק לעסק שלך. אז אם אתה אוהב את העסק שלך, והכי חשוב את הלקוחות שלך אנחנו נהיה לצידך ונלווה אותך צד אחר צד במבוכי האינטרנט. אנו מאמינים שביחד אתך, בעבודת צוות, נוכל ליצור מודל שיווקי מנצח שישרת את העסק שלך נאמנה שנים רבות ויגרום לך לחייך כל בוקר לפני היציאה לעבודה.

אנו נעזור לך לבנות יחסים מיוחדים עם הלקוחות שלך, יחסים קרובים, ממש כמו במשפחה. ואז, תהליך השיווק הופך להיות קל ונעים. הנך מפסיק לרדוף כל היום אחרי הלקוחות, אלה מפתח מערכת קשר פתוחה והוגנת עם הלקוחות שמזמן כבר הפכו לחברים. דווקא הם יעשו לך פרסום הכי טוב.

הייחודיות שלנו:

במשך שנות פעילותנו צברנו ניסיון רב בתחום שיווק באינטרנט. לרשותנו עומדים ידע מקצועי רב המתעדכן על בסיס יומיומי וכלים טכנולוגיים מתקדמים. ניסיון רב שלנו בתחום שיווק עסקים באינטרנט שמאפשר לנו ליצר פניה ממוקדת ביותר לקהל יעד שלך.


הידע הייחודי שלנו מבוסס מחקרים עולמיים מובילים בתחום פסיכולוגיה והתנהגות הגולשים. אנו יודעים בדיוק היכן צריך להיות ממוקם כל אלמנט באתר ובאיזה צבע הוא צריך להיות, איך לנסח נכון כל משפט, כל קריאה לפעולה על מנת למקסם את כמות הפונים דרך האינטרנט.


ברשותנו כלים מתקדמים לניתוח התנהגות הגולשים באתר (לרבות הקלטת וידאו).

 
הכל במקום אחד:

הסוכנות שלנו מעניקה ללקוחותיה מגוון שירותים ופתרונות אינטרנט תחת מסגרת מקצועית אחת ובכך –מאפשרת ללקוח להגיע במהירות למוצר איכותי, מגובש, יעיל וכמובן בחיסכון של זמן ועלויות.

 

דבר מנכ"ל:

מיכה קורכל הצוות שלנו ואני אישית תמיד נשמח לעזור לך לשדרג בצורה משמעותית את פעילות החברה שלך באינטרנט ובמדיה הדיגיטלית ולהתאימה לדרישות הזמן כדי לאפשר לך לתת ערך אמתי ללקוחותיך.

אנו לא שולחים לפגישה עם לקוחות אנשי מכירות שמגיעים עם מצגת מוכנה שמסבירה על מוצרי פרסום שונים. לפגישה אתך יגיע יועץ שיווק בכיר, שבא כדי לשמוע על העסק שלך, על החלומות ועל הפחדים שלך.

אנו מגיעים לפגישה כדי ללמוד על העסק שלך כיוון שאנו מאמינים שלכל עסק יש ייחודיות משלו (בדיוק כמו לכל אדם). אנו נעבוד ביחד אתך, כיוון שאין אדם שמכיר את העסק שלך יותר טוב ממך. ביחד אתך אנו נביא את העסק שלך למקום הכי גבוה שאפשר.

תמיד נשמח לעזור לך לקדם את העסק למדרגה הבאה.
מיכה קור, מנכ"ל שיווק עסקים אינטגרלי

 

 

לקוחותינו    לקוחותינו ממליצים

 

אז אם העסק שלך והלקוחות שלך חשובים לך-פנה אלינו עוד היום לקביעת הפגישה

>
Call Now Button

תגיות: