שיווק פרסום ברשתות חברתיות ברוסית

פרסום ברשתות חברתיות ברוסית Odnoklasniki, Vkontakte, Facebook

שיווק ברשתות חברתיות ברוסית מאפשר לך לחשוף את המוצר או השירות שלך בפני מיליוני גולשים דוברי רוסית בכל העולם.

בדומה לישראלים אשר מעבירים מספר שעות ביום בחשבון הפייסבוק שלהם, כך גם דוברי רוסית לא מוותרים על הרשתות החברתיות באינטרנט הרוסי.

אתרים של רשתות חברתיות הגדולות ברוסית הם אתרים הכי פופולריים ברוסיה ובמדינות ברה"מ לשעבר. עובדה הזאת הופכת אותם למאוד אטרקטיביים בעיני המפרסמים. משום שהם גם אתרים עם הכי הרבה תנועה.
גם דוברי רוסית שחיים בישראל הם חברים מאוד פעילים ברשתות חברתיות הגדולות בשפה רוסית.

איזה רשתות חברתיות קיימות בשפה רוסית?

באינטרנט הרוסי קיימות כמה עשרות רשתות חברתיות. ארבעת הגדולות הן:
וקונטקטה (Vkontakte-VK) עם 54 מיליון משתמשים, אודנוקלסניקי (Odnoklasniki-OK) עם 39 מיליון משתמשים, מוי מיר (Moy Mir) עם 25 מיליון משתמשים ופייסבוק עם 25 מיליון משתמשים.

מדוע כדאי לפרסם ברשתות חברתיות ברוסית?

בארבעת הרשתות הגדולות רשומים היום קרוב ל 78 מיליון משתמשים פעילים אשר מהווים קהל יעד מפולח היטב עבור המפרסמים. ניתן לפלח את הגולשים לפי מין, גיל, מקום מגורים, מצב משפחתי, תחומי עניין ועוד עשרות פרמטרים שונים אשר מאפשרים לפלח קהל יעד בדיוק רב. בניית אסטרטגיית שיווק חכמה יכולה להביא לעסק שלך גל פניות איכותיות ורלוונטיות

כמה עולה פרסום ברשתות חברתיות ברוסית?

רשתות חברתיות גובות מחיר פר קליק או פר 1,000 הופעות. המחיר יכול לנוע בין 1.5 ש"ח ועד 4 ש"ח לקליק בהתאם לסוג המודעה וקהל יעד אליו רוצים להגיע.
מזה עשור אנו עושים קמפיינים ברשתות חברתיות ברוסית עבור הלקוחות שלנו וביניהם רשתות פארם, ערוץ טלוויזיה, בתי מלון, מרכזים רפואים, יצואנים ועוד…

    פנו אלינו בווטסאפ

    וקונטקטה vkontakte אודנוקלסניקי odnoklasniki

    >