בנית אתר אינטרנט יפה ברוסית? כל הכבוד! אבל זה עוד לא הכל!

קידום אתרים ברוסיתמבלי להשקיע בקידום האתר הוא יישאר כמו אי יפה, אבל בודד. בודד בים האינטרנט הסוער. אף אחד לא ידע על קיומו פרט ממך… וחבל. אבל יש דרך לשנות את המצב ולהפוך את האתר שלך למרכז התעניינות הגולשים. בזה יכול לסייע לך קידום אתרים ברוסית.

למה כדאי לקדם אתרים במנועי חיפוש ברוסית?

קידום אתרים ברוסית מסייע לך להגיע לקהל יעד עצום ברוסיה, ישראל וכל רחבי העולם ולגלות הזדמנות עסקית נדירה שלא הכרת עד כה.

קידום אתרים ברוסית (SEO) הוכיח את עצמו ככלי היעיל והזול ביותר ליצירת תנועה ממוקדת לאתר האינטרנט של העסק וקבלת פניות איכותיות שהתנועה הזאת מייצרת. גידול משמאותי בנפח הגולשים שמקורה באינטרנט הרוסי נובע מהבאת אתר האינטרנט לראש תוצאות החיפוש ביאנדקס, גוגל ומנועי חיפוש נוספים בשפה רוסית בעזרת שיטות קידום מתקדמות ויעילות.

קידום אתרים ברוסית יעזור לך לחשוף את העסק שלך בפני 91 מיליון גולשים דוברי רוסית ברחבי האינטרנט בשפה רוסית בכל העולם.

לפי הנתונים סטטיסטיים כמות הגולשים בשפה רוסית מתקרב ל91 מיליון. חיפוש בשפה רוסית נמצא במקום תשיעי בעולם. עשרות מליוני גולשים מדי יום מחפשים את המידע הדרוש להם בשני מנועי חיפוש העיקריים ברוסיה: יאנדקס (כ-60%) וגוגל (כ-26%).

רוב הגולשים מתרכזים במרכז רוסיה, יחד עם זה כמות הגולשים לא מבוטלת מגיעה גם מארצות אירופה וצפון אמריקה. בישראל ישנם כמיליון דוברי רוסית (אחד מכל שישה ישראלים)  77% מהם גולשים באינטרנט.

  פנו אלינו בווטסאפ

  ייחודיות קידום אתרים ברוסית

  בניגוד לאינטרנט בעברית, בו קיים מספר מצומצם של אתרים, האינטרנט הרוסי בעל נפח עצום. כמות אתרים ענקית מייצרת תחרות קשה מאוד בשוק זה. יחד עם הדרישות של יאנדקס אשר מחמירות מאוד (הרבה יותר חמורות מדרישות של גוגל) עם בעלי האתרים קידום אתרים ברוסית הופך לקרב קשה שרק מקצוען אמיתי יכול לנצח בו את המתחרים.

  כמה זמן לוקח לקדם אתר?

  תקופת הקידום האורגני יכולה לנוע בין מספר חודשים ועד שנה בהתאם לרמת התחרות ישי על מילות מפתח שמקדמים ומצבו של האתר המקודם. לאחר סיום תקופת הקידום האתר נשאר בתוצאות החיפוש למשך תקופה ממושכת.

  כמה עולה קידום האתר?

  מחיר הקידום תלוי בכמות מילות מפתח שמקדמים, בתחרות הקיימת על הביטויים האלו ובמצבו של האתר המקודם. מחיר הקידום יכול לנוע בין אלף לחמשת אלפים ש"ח לחודש.

  מדוע כדאי לפנות דווקא אלינו?

  מזה עשור אנו מתמחים הקידום אתרים ברוסית בגוגל, יאנדקס ומנועי חיפוש נוספים. בעזרת ידע המתקדם שלנו ועבודה קשה השגנו עבור לקוחותנו מיקומים גבוהים בתוצאות החיפוש. בין לקוחותינו מרכזים רפואיים, ערוצי טלויזיה, בתי מלון, יצואנים ועוד…

   פנו אלינו בווטסאפ

   >