קידום אתרים אורגני (SEO) זהו תהליך שמבצע מקדם אתרים כדי לשפר את דירוג האתר בגוגל. מקדם אתרים מקצועי יביא את אתרך לדף הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל וישאיר אותו שם לאורך זמן. קידום אתרך לדף הראשון בגוגל יחשוף את אתרך בפני עשרות ומאות אלפי גולשים אשר יכולים להפוך ללקוחות הפוטנציאליים שלך.

קידום אתרים זהו תהליך מורכב שדורש מקצועיות רבה וכולל שלל פעולות וביניהם שיפור מבנה האתר תוך כדי התאמתו לדרישות הנוקשות של גוגל, שיפור התכנים, הגדלת שימושיות האתר לגולשים ובנוסף, גם יצירת מערכת קישורים בין האתר לאתרים אחרים בתחום – זאת בכדי לשפר את מעמד האתר ברשת.

קיימת הסכמה רחבה בקרב מומחים לשיווק ברשת כי קידום אתרים אורגני בגוגל הינו תהליך היעיל ביותר מבין שיטות שיווק שונות הן מבחינת התוצאות והן מבחינת החזר על ההשקעה.

יעילות תהליך קידום האורגני נובעת משתי עובדות:
1. 86% בקרב ישראלים משתמשים בגוגל כדי לקבל מידע אודות מוצר/שירות שהם מחפשים.
2. 72% מהגולשים לא עוברים לדף השני בתוצאות החיפוש בגוגל (לפי נתוני AOL).

בימינו, כאשר רוב הגולשים אפילו לא טורחים להגיע לעמוד השני של תוצאות החיפוש בגוגל, קידום אתרים באינטרנט הופך להשקעה כדאית מתמיד. בשוק תחרותי הזנחת קידום האתר יכולה לחרוץ את עתידו של אתרך. לעומת זאת, תהליך קידום אתרים נכון מסוגל להפוך כל אתר לסיפור הצלחה, להציבו במקום בולט באינטרנט, להגביר תנועת הלקוחות ולחסוך את ההוצאות על פרסום הממומן.

 

  פנו אלינו עוד היום ותהיו מעל כל המתחרים  077-2101499   052-6500528

    פנו אלינו בווטסאפ

     

     

    >

    תגיות: , , , , , , , , , , , ,