רוצה להגיע ל-91 מיליון לקוחות?

שיווק עסקים ברוסית מסיע לך להגיע לקהל יעד עצום ברוסיה, ישראל וכל רחבי העולם ולגלות הזדמנות עסקית נדירה שלא הכרת עד כה

 ישנו פוטנציאל ענק וחלון הזדמנויות שנפתח לחברות ישראליות אשר מעוניינות ביצירת קשרים עסקיים עם מדינות ברה"מ לשעבר.

"כמעט בכל תחום: אגרו-טכנולוגיה, תעשייה, תקשורת, רפואה ובתי חולים – גם במגזר השירותים וגם בתעשייה. בכל מה שמדינה מתפתחת צריכה. רוסיה היא לחלוטין לא עולם שלישי, אבל היא עדיין מתפתחת, והיא ענקית, וכך גם הפוטנציאל. " גלובס 25.08.2013

כמות מכובדת של חברות מסחריות ובעלי עסקים מזמן גילו את הפוטנציאל הגלום בקהל הרוסי.
אינטרנט בשפה הרוסית הפך למדיה המרכזית, גם מבחינת הכיסוי וגם מבחינת האפקטיביות ונכון להיום הוא יכול לשמש כפלטפורמה מרכזית לכל פעילות שיווקית עבור המפרסם אשר מעוניין להגיע לצרכנים דוברי רוסית בארץ או בחו"ל .

אנו סוכנות שיווק ברוסית המובילה בישראל בתחום שיווק באינטרנט ומדיה דיגיטלית לקהל דוברי רוסית. לנו יש את הידע והניסיון הדרוש כדי להביא גם את החברה שלך לחשיפה המרבית ללקוחות הפוטנציאליים דוברי רוסית בכל העולם.

אם גם אתה רוצה לגלות שווקים חדשים ברחבי האינטרנט הרוסי בעזרת שיווק ברוסית
פנה אלינו עוד היום כדי לא לפספס את  ההזדמנות:

077-2101499  052-6500528

  פנו אלינו בווטסאפ

  שיווק ברוסית, פרסום ברוסית, קידום אתרים ברוסית

  שיווק ברוסית, פרסום ברוסית וגם קידום אתרים ברוסית יעשו את העבודה

  פרסום ברוסית – שיווק ברוסית

  שוק פרסום שיווק ברוסית התפתח בארץ עוד בשנות ה-90, עם הגעת העליה הגדולה. בהתחלה רוב הפרסום ברוסית נעשה דרך העיתונים ותחנת רדיו "רק"ע", אבל עם הזמן רוב פעילות הפרסום ברוסית עברה דווקא לאינטרנט.

  בעזרת פרסום – שיווק ברוסית באינטרנט ניתן להגיע ליותר מ-60 מיליון דוברי רוסית בארץ ובעולם כולו. זאת הזדמנות נדירה להגיע לקהל ענק. סוד ההצלחה הוא לדבר בשפה שלו ולהכיר את המנטליות הרוסית.

  אנו סוכנות שיווק דיגיטלי המובילה בארץ בתחום שיווק – פרסום ברוסית. הסוכנות שלנו עובדת עם המכון ליצוא הישראלי ועוזרת ליצואנים לפתח קשרים במדינות ברה"מ לשעבר.

  אם אתם מעוניינים לפתח קשרים עם קהל דוברי רוסית נשמח לעזור לכם בתחום שיווק – פרסום ברוסית וגם בתחום בניית אתרים ברוסית.

  קידום אתרים ברוסית

  קידום אתרים ברוסית מסיע לך להגיע לקהל יעד עצום ברוסיה, ישראל וכל רחבי העולם ולגלות הזדמנות עסקית נדירה שלא הכרת עד כה. קידום אתרים ברוסית מבטיח לעסק שלך חשיפה רחבה בפני עשרות מליונים גולשי אינטרנט ברוסית.
  לפי הנתונים סטטיסטיים כמות הגולשים בשפה רוסית מתקרב לשישים מיליון. חיפוש בשפה רוסית נמצא במקום תשיעי בעולם. עשרות מליוני גולשים מדי יום מחפשים את המידע הדרוש להם בשני מנועי חיפוש העיקריים ברוסיה: יאנדקס (כ-60%) וגוגל (כ-26%). רוב הגולשים מתרכזים במרכז רוסיה, יחד עם זה כמות הגולשים לא מבוטלת מגיעה גם מארצות אירופה וצפון אמריקה. בישראל ישנם כמיליון דוברי רוסית (אחד מכל שישה)  77% מהם גולשים באינטרנט.

  אם גם אתה רוצה לגלות שווקים חדשים ברחבי האינטרנט הרוסי בעזרת קידום אתרים ברוסית

  פנה אלינו : 077-2101499  052-6500528

   פנו אלינו בווטסאפ

   >

   תגיות: , , ,