לחץ לפתיחת חשבון התנסות

[toggle title="תכונות המערכת"]
הפצת ניוזלטר, דפי נחיתה, משלוח SMS, סדרת מסרים אוטומטית, משלוח בימי הולדת, פרסונליזציה, רשימות תפוצה במספר בלתי מוגבל, דוחות מפורטים, תבניות עיצוב חכמות, הרשמה והסרה אוטומטיות, טעינת נרשמים באמצעות קובץ Excel – כל אלה ועוד, במערכת רב-מסר. מערכת הדיוור האלקטרוני המתקדמת בישראל שפותחה במיוחד לשוק הישראלי, על ידי המובילים בשיווק באינטרנט בישראל.

הנה אוסף התכונות העשיר שמערכת רב-מסר מציעה לכם:

מערכת ידידותית בעברית מלאה בפיתוח ישראלי מהיסוד: מערכת רב-מסר היא ללא ספק המערכת המקצועית והמתקדמת בישראל – יש בה תכונות שלא תמצאו באף מערכת אחרת. ההפעלה פשוטה וקלה גם לחסרי ניסיון – תוך דקות תוכלו לטעון את רשימת התפוצה שלכם למערכת ולשלוח ניוזלטר למאות ואלפי נמענים בלחיצת כפתור.

חדש! מחולל דפי הנחיתה רב דף: מערכת דפי הנחיתה הטובה בעולם! בנו דפי נחיתה בעלי מראה של מליון דולר בקלות ובמהירות. מערכת דפי הנחיתה "רב דף" של רב מסר משולבת באופן מלא במערכת הדיוור בתוך דקות תוכלו לבנות דפים בעלי יחס המרה גבוה ולגייס לידים ישירות לתוך רשימות רב מסר שלכם!

מספר בלתי מוגבל של רשימות תפוצה: באמצעות מערכת רב-מסר תוכלו לנהל מספר בלתי מוגבל של רשימות תפוצה. כך תוכלו להתאים רשימה נפרדת לכל מוצר או קמפיין ולנהל כל אחת מהן בנפרד. בכל משלוח תוכלו גם לחבר רשימות או להחסיר רשימות כדי לשלוט באופן מדוייק באוכלוסיה שמקבלת את המסרים שלכם!

אפשרויות פילוח ופרסונליזציה מתקדמות: מערכת רב-מסר תאפשר לכם לשלוח מסר לכל תת קבוצה, מתוך רשימות התפוצה שלכם, תוך ניקוי הנרשמים הכפולים מביניהם. בנוסף, תוכלו לשלוח מסרים לקבוצות משלוח מתוך רשימת התפוצה על פי ערכי שדות מותאמים אישית. כל נמען ירגיש שהמסר נכתב במיוחד עבורו וכך תוכלו למקסם את הערך של תכנית הדיוור שלכם.

מספר בלתי מוגבל של מסרים אוטומטיים: באמצעות מערכת רב-מסר, כל נרשם יוכל לקבל מכם באופן אוטומטי לחלוטין, סדרה בלתי מוגבלת של מסרים, במשך תקופה שיכולה להימשך על פני ימים, שבועות או אפילו חודשים. המסרים יכולים להיות כתובים בטקסט פשוט או מעוצבים באמצעות HTML להשגת אפקט מקסימאלי.

מספר בלתי מוגבל של גיליונות ניוזלטר: מערכת רב-מסר מאפשרת לכם לשלוח ניוזלטרים תקופתיים לכל רשימות התפוצה שברשותכם. בצורה זו תוכלו לשמור על קשר רציף עם הלקוחות שלכם ולעדכן אותם בכל חידוש במוצר או השירות שאתם מציעים.

פרסונליזציה מלאה: מערכת רב-מסר מאפשרת לשתול במסרים, הן בסדרת המסרים האוטומטית והן בניוזלטר תקופתי, את שם הנמען וכן פרטי מידע נוספים שנאספו בטופס ההרשמה. שתילת הפרטים אפשרית גם בגוף המסר וגם בנושא. כך, נושא המייל ששולח וטרינר יכול להיראות כך: "שלום חיים, כך תשמור על הכלב שלך, חומי, נקי מפרעושים". שתילת פרטים אישיים בנושא מגבירה מאוד את אחוז הפתיחה של המיילים.

הרשמה והסרה אוטומטיים: מערכת רב-מסר תפיק עבורכם באופן אוטומטי לחלוטין, טופס הרשמה. כל אדם בעל ידע בסיסי ב- HTML יוכל לשתול את הטופס במקום המתאים בדף הבית ובדפים נוספים באתר שלו. לאחר ההרשמה באמצעות הטופס, שימוקם באתר שלכם, הנרשם שלכם יופנה מיידית אל דף התודה, מבלי שיחוש בפעולת מערכת רב-מסר, שתפעל ברקע.

משלוח SMS: מערכת רב-מסר מאפשרת לכם משלוח SMS לרשימות התפוצה שלכם. כל אפשרויות המשלוח המתוחכמות של רב-מסר פועלות גם בעולם ה-SMS: פרסונליזציה, משלוחים אוטומטיים של סדרות מסרים, משלוח ביום הולדת (או כל תאריך אחר), משלוח לפותחים או למקליקים על מסר מסוים וכו'. שילוב ערוצי תקשורת של מייל ו-SMS הוא סינרגטי ויחזק מאוד את מארג הקשרים עם הלקוחות שלכם.

המיילים שלכם יגיעו ליעדם: כל מי שהתנסה במשלוח חבילת מיילים העולה על כמה עשרות, נתקל ודאי בתופעה של חסימת המיילים על ידי ספקי האינטרנט הגדולים. כדי להבטיח שמיילים שלכם יגיעו ליעדם, הגענו להסכמים עם כל ספקי האינטרנט הגדולים שיעבירו את המיילים שמקורם במערכת רב-מסר, מבלי לחסום אותם.

סטטיסטיקה מפורטת על יעילות המשלוחים: מערכת רב-מסר תספק לכם מידע על אחוזי פתיחה של המסרים, על מיילים חוזרים ועל הקישורים שנלחצו בכל מסר. תכלו לדעת מי בדיוק פותח את המסרים שלכם ומי הקליק על כל קישור בהם. כמו כן, המערכת מאפשרת דיוור המשך בלחיצת כפתור, למי שפתח או למי שהקליק על קישור מסוים. כך תוכלו למען את המסרים שלכם בדיוק למי שמתעניין ולהשיג החזר השקעה מקסימאלי.

תבניות מסרים: תוכלו לעצב את המסרים שלכם באמצעות תבניות מוכנות מראש של מערכת רב-מסר או לטעון במערכת תבניות משלכם. המערכת תשמור את התבניות שלכם ותאפשר לכם לשלוח מסרים בעלי עיצוב קבוע כדי ליצור תדמית מקצועית ואמינה. רב-מסר פיתחה את מערכת רב תבנית החדשנית (הקישור מוביל לסרטון הסבר) – מערכת שתאפשר לכם יצירת תבניות מעוצבות באופן נקי ומקצועי ללא סיוע של מעצב!

רשימת התפוצה שלכם מאובטחת ובטוחה: חלק חשוב מהשירות שמערכת רב-מסר מעניקה לכם הוא אירוח רשימת התפוצה שלכם בשרתי החברה. פעולות התחזוקה הקבועות שלנו, אמינות הציוד ומערכות אבטחת המידע שאנו מפעילים, מבטיחים שלעולם לא תאבדו ולו כתובת אחת ולעולם לא יזלוג כל מידע למתחריכם. אצלנו המידע שלכם מאובטח יותר מאשר במחשב שלכם (בדיוק כמו שהכסף שלכם בטוח יותר בבנק מאשר בדירתכם).

ניקוי כתובות דוא"ל כפולות: לעיתים קרובות הנרשמים שלכם ירשמו יותר מפעם אחת לרשימת התפוצה שלכם. כדי למנוע מהם (ומכם) את חוסר הנעימות שבקבלת מסרים זהים כפולים, המערכת מבטיחה את יחידות כתובות הדואר האלקטרוני.

חומרי הדרכה מעולים: חומרי ההדרכה של מערכת רב-מסר יובילו אתכם צעד אחר צעד לבניית מערכת מסרים אוטומטית שתשלים את האתר שלכם, ליצירת מערכת שיווקית משומנת שתעבוד עבורכם ללא לאות 24 שעות ביממה. חומרי ההדרכה עוסקים לא רק במרכיבים הטכניים של המערכת – אנו נדריך אתכם גם כיצד לכתוב את המסרים שלכם כדי להביא למקסימום את יעילותם השיווקית.

מרכז תמיכה ידידותי ויעיל: התמיכה שלנו היא לא רק טכנית! כלקוחות רב-מסר נסייע לכם לא רק בפיתרון בעיות טכניות אלא גם בחשיבה שיווקית כדי שמערכת רב-מסר תפעל עבורכם ביעילות מקסימאלית. התמיכה פועלת בכל יום מ-9:00 עד 17:00 וביום שישי מ-8:00 עד 12:00. אנשי התמיכה שלנו עומרי, איציק, אפרת, אוהד, עדי, מיקיו ואבישג עומדים לרשותכם ויסייעו לכם בכל שאלה שקשורה בהפעלת המערכת לטובת העסקים שלכם!

מערכת שפותחה במיוחד לשוק הישראלי בידי המובילים בשיווק באינטרנט בישראל: השותפים לפיתוח מערכת רב-מסר הם: ד"ר רוני הורוביץ, בעל האתר המוביל בארץ בנושא שיווק באינטרנט, כותב הספר בנושא ומרצה בתכנית MBA של אוניברסיטת תל אביב לשיווק באינטרנט, קובי חדד, בעל חברת KCS לבניית אתרים ויזם אינטרנט ואורן שץ, המוביל בארץ בנושא קידום אתרים במנועי חיפוש.

[/toggle]
[toggle title="מחירי שימוש רגיל "]

מחירי שימוש רגיל – המחירים בשקלים וללא מע"מ:

מספר חבילהגודל רשימהנפח דיוור חודשיעלות חודשית בשקלים
10-1,0006,00095
31,000-2,00012,000130
52,000-3,50021,000175
73,500-5,00030,000230
95,000-7,50045,000330
115,000-10,00060,000370
1310,000-20,000120,000545

 

מחירי שימוש מופחת – המחירים בשקלים וללא מע"מ:

מספר חבילהגודל רשימהנפח דיוור חודשיעלות חודשית בשקלים
21,000-2,0002,000115
42,000-3,5003,500155
63,500-5,0005,000195
85,000-7,5007,500265
105,000-10,00010,000340
1210,000-20,00020,000475

[/toggle]
פתיחת חשבון התנסות ללא עלות למשך 14 יום

מלאו את הפרטים על פי ההנחיות ולחצו על הכפתור "צור חשבון התנסות". המערכת תשלח אליכם מייל לאימות הרשמתכם. לאחר לחיצה על הקישור המיוחד במייל האימות החשבון שלכם ייפתח והחוויה תתחיל!

שימו לב! בנוסף למייל האימות יישלח אליכם מסר נוסף – הראשון בסדרה לימודית שתתן לכם טיפים מעשיים ורעיונות לשיווק באמצעות דואר אלקטרוני.

הערה: חשבון ההתנסות מוגבל ל- 20 כתובות מייל בלבד.

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

שם פרטי: *
שם משפחה: *
מספר טלפון: *
כתובת דוא"ל: *
לכתובת זו יישלח מייל אימות הרשמה
כתובת אתר:
מס' נרשמים משוער:
מס' כתובות המייל הצפויות להשמר בחשבונכם
שם משתמש: *
אותיות לטיניות, ספרות וקו תחתון בלבד
מומלץ ששם המשתמש ייצג את המותג שלכם
ססמא: *


אורך הססמא חייב להיות לפחות 6 תווים
מומלץ להוסיף אותיות גדולות/ספרות
אישור ססמא: *
אימות תמונה: *


אין תלות באותיות קטנות/גדולות


>